background

Tuzla Mahallesi Boş Beyaz Eşya Servisi

Tuzla Mahallesi Boş Beyaz Eşya Servisi
Tuzla Mahallesi Boş Beyaz Eşya Servisi: Klima Montajı konusunda doğru yerden doğru hizmeti almazsanız cihazınızın çalışma ömrü azalmakta ve performansı yetersiz seviyelere düşmektedir. Tecrübeli ekibimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile klima beyin arızası na da en iyi müdahaleyi yapıyoruz. Klimalarınızı ortalama 22 derece gibi bir sıcaklıkta kullanmanız gerekir. Klimamın fan motoru çalışıyor ama ısıtmıyor sa kompresör termiği arızalı olabilir, kompresör termiği kontrol edilir. Ustalarımız sayesinde yaptığımız işin ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlayan bir tavır sergilemekteyiz. Klima Servis alanında uzman teknisyenleri, teknolojik imkanları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor.
Krank mili doğrultusunun ayarsız olmasınedeniyle oluşan klima kompresörü arıza sesinin çözümünde doğrultu yatay düzleme paralel olarak ayarlanır. Güvenilir klima bakımı firmaları ndan hizmet alarak klima servisi dolandırıcılığı nın önüne geçmiş olursunuz. Klima vrf temizliğine dikkat ederek cihaz verimliliğini koruyabilirsiniz. Klima cihazınızın tamirinin yanında yıllık periyodik bakımlarınızı da servisimize yaptırabilirsiniz. klimalarınızın tamir işlemlerini servisimizden temin edebilirsiniz. Muğla klimanızda gaz azalması varsa bu durumda kullanıcının yapabileceği bir işlem yoktur; teknik destek alınmalıdır. Klima iç ünite soğutma modundayken su damlatıyor sa toz filtresi tamamı ile kapandığı için hava geçişi otomatikman bloke olmuştur. Klima montajı nasıl yapılmalıdır sorunuzun cevabını firmalara bırakmalısınız.
Klimaların bakımlarının aksatılması ile klima kullanıcılarının en sık karşılaştıkları sorun klimaların iklimlendirme verimliliğin azalmasıdır. Uzman klima ısıtma-soğutma teknisyenlerimiz bu zorlu yaz gecelerinin ne kadar rahatsız edici olabileceğini biliyorlar. Klimanızda Timer Ledi Yanıp Sönüyor ise; Klimanın iç Ünitesinde bulunan serpantin sensörleri arızası olabilir. İç ünite plastik gövdesinde çatlama varsa klima iç ünitesi su akıtabilir. Klima turbo modu odanızı mümkün olan en kısa sürede soğutmak veya ısıtmak için kullanılır. Klima vakumlama işlemi klima montajı sırasında yapılmaktadır. Klima E7 arızası veriyor ise faz arızalarını göstermektedir. Klima arızası ve bakımı aksatılırsa kalıcı sorunlar oluşabilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder