background

Tuzla Mahallesi Arçelik Servis Klima

Tuzla Mahallesi Arçelik Servis Klima
Tuzla Mahallesi Arçelik Servis Klima: Klima e5 hatası ile karşılaşırsanız kendiniz müdahale etmeyiniz. Klima montaj macunu çekilirken dikkatli olunmalıdır. Klima gazı dolumu kaç para? sorunuzun cevabını en iyi merkez ustaları verir. Klima eski tip modeller için en iyi hizmeti sunuyoruz. Klima montaj vakum işlemi hakkında bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. klimanızın markası ne olursa olsun, hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayın. Müşterilerin en sık karşılaştığı klima arıza kodu E1'dir, bu oda sıcaklığı sensörün de sorun olduğunu bildirir.
Klima dış ünite fanı çalışmıyor ise cihaz ısıtma modunda çalışıyorsa dış ünite fanı arada bir durabileceğini unutmamak gerekir. Servisimiz Muğla çevresine servis imkanı sağlamaktadır. Klima dış ünite çalışıyor fakat iç ünite çalışmıyor ise kart üzerindeki SSR leer arızalıdır. Kışları sıcak hava veren, yazları ise soğuk esintisi ile bizleri ferahlatan klimalar hakkında bilmek isteyeceğiniz her şeyi sizlere sunuyoruz. Klimanızın filtrelerini 2 haftada bir temizlemelisiniz. Tavan tipi klimalarda filtre temizliği yılda 1 kez yeterlidir. Özellikle kış mevsiminin sert geçtiği bölgelerde yaşayan klima kullanıcılarının en çok karşılaştıkları sorunların başında klimalarının donması vardır.
Klima hayatımızı kolaylaştıran konforlu bir yaşam kalitesi sunan bir eşya olduğu için oldukça tercih ediliyor. Yaz ayları klimaların en çok kullanıldığı zamanlardır. Klima U8 hata kodu veriyor ise master ve slave kumandalar arası iletişim hatası anlamına gelir. Klima CJ hata kodu veriyor ise iç ünite uzaktan kumanda termostad sensör arızası oluşmuştur. Klimanız çalıştığı halde soğutma yapmıyorsa Sistemde tıkanıklık olabilir, sistemde nem veya pislik tıkanıklığı varsa drayer değiştirilir. Klima konusunda ayrıntılı bilgi almak için numaramızdan bizleri arayabilir ve ustalarımız ile ön görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz. Kurallara uyulmadan bir demontaj işlemi yapılırsa cihaz kullanılamaz hale gelebilir. klima arıza tamiri işlemlerimizde sizlere en yüksek seviyede %100 başarılı onarım hizmeti verilmektedir. Klimam dış ünite gerektiğinden fazla gürültülü çalışıyor sa fan motoru yataklarında bozulma mevcuttur. Klima Bakım Servisi duvar tipi, inverter, salon ve endüstriyel tip klima ve iklimlendirme sistemlerinin arızalarında en hızlı servis hizmetini sunuyoruz. Klima e2 arızası iç ünite sensör sorunudur.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder