background

Patlangıç Mahallesi Klima Sökümü

Patlangıç Mahallesi Klima Sökümü
Patlangıç Mahallesi Klima Sökümü: Klima arızası ve bakımı konusunda ön bilgi edinmek isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz. İşlerini özenle yapan çalışanlarımız ve klima servisi gereksinimlerini karşılayan teknolojik cihazlarımız en ufak parçaları hasarını bulabilir. Klima vrc multiace, kullandığı DC Inverter Kompresörler sayesinde daha yüksek performansa ulaşır. Klima'da meydana gelen aksamanın bir evlerinizi nasıl etkilediğini iyi bilen bir servisiz. Klima arızaları bir çok çeşitlilik gösterebilir. Montajı yapılırken yapılacak hatalar veya yanlış yere yapılacak yerleştirmeler sonucunda klimadan verim almanız zorlaşır. Klimaların saatlerce açık kaldığı durumlarda yani aktif kullanıldığı durumlar da filtrelerin temizlenmeli ve kontrol edilmeli,muhtemelen her iki ayda bir de tekrarlanmalıdır. Klimada Saat Ayarı Nasıl Yapılır? Kumandanızın ön kapağını açın, '2ndF' düğmesine basın, Saat sembollü ? ve ? düğmelerinden birine basın..
Merkez servisimizde %100 orijinal klima yedek parçaları kullanarak hizmet vermekteyiz. Klimalardaki P4 arızası dış ünite inverter soğutucu kanatçık sıcaklık artışı sensörü arızasıdır. Fan kanatlarından sızan yağlar temizlenmezse, üzerinde pislik birikir, balans bozulur ve hava akışı engellenir. Hangi konumda olursa olsun klimanın rüzgarının karşısında durulmamalıdır. Klima montaj bedelleri oldukça ekonomik rakamlar ile belirlenmiştir. Klima sökme işini genelde müşteriler kendilerini yapmak istemektedir fakat cihaza kalıcı hasar verebilmektedir. Klima arıza kodları arasında 7110 kodu sistemde elektriksel gürültü olduğu anlamına gelmektedir.
Klima çalışmıyor sa fan motoru veya kompresör arızalı olabilir. Klimaların ambalajları üzerinde bulunan taşıma ve nakliye uyarı işaret ve yazılarına mutlaka uyulması gerekmektedir. Klima E3 hata kodu ile karşılaşırsanız bakır borularda ezilme ya da kırılma olmadığına dikkat edin. Polen filtresi değiştirme süresi mümkün olduğunca sıklıkla yapılmalıdır. 24 saat kesintisiz hizmetleri ile geniş kesimin ihtiyaçlarına kolay yoldan cevap vermekte ve isteklerinin karşılanmasına yardımcı olmaktayız. klimalarınızn arızalarının giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirisiniz. Klimanın kapasitesine göre değişebilse de bakır boru mesafesinin iç ve dış ünite arasında minimum 3 metre olması gerekmektedir. Enerji tasarrufu açısından, invertörlü klimalar oldukça avantajlıdır. Elektriksel manyetik bir alana maruz kalan şebeke geriliminin düzgün olan sinüs dalgası bozulabilmektedir.
Klima uyku modu nun en önemli tarafı gereksiz yakıt tüketiminin önüne geçmek ve uykuyu daha kaliteli bir hale getirmektir. Klima montajı sırasında iç ve dış ünitenin asıldığı duvarın sağlamlığı önemlidir. Klimanın fan motoru çalışıyor ama soğutmuyor ise kompresör termiği arızalı olabilir, kompresör termiği kontrol edilir. Klimayı kendiniz bilinçsiz bir şekilde tamir etmeniz elektrik çarpmasına veya hasara neden olabilir. Klima hataları arasında en sık görülen klima bakımı nın yapılmamasıdır. Bizler sizlere en iyi hizmeti verebilmek açını yılmadan çalışmaktayız. Her marka klimanın yedek parçalarını servisimizde bulabilirsiniz. Klima bakımı yapılırken dikkat edilmemesi, sektörde defalarca karşılaşılan klima anakart arızası sebeplerinden bir tanesidir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder