background

Ölüdeniz Mahallesi Fuji Klima Servisi

Ölüdeniz Mahallesi Fuji Klima Servisi
Ölüdeniz Mahallesi Fuji Klima Servisi: Klima cl hatası Mobil klimaların ekranında çıkan "cl " kodu bir hata kodu olmayıp filtrenin ve klima cihazının temizliğinin yapılması konusunda kullanıcıyı uyaran bir uyarı kodudur. Klima tasarruf modu nu kullanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Zira bakım yapılmadan kullanılan klimalar bir çok mikroba maruz kalmanıza, haliyle hasta olmanıza neden olur. Ünite odayı etkin bir şekilde soğutmuyor veya ısıtmıyor ise dış üniteyi kontrol ederek hava girişinin veya çıkışının tıkalı olmadığından emin olun. Klima montaj vakumlama işlemi için vakum pompası kullanılmalıdır. klimalrınızın Arızadan montaja, bakımdan kontrole bütün hizmetleri ekibimiz ile birlikte iş tecrübemizi birleştirerek sizlere sunmaktayız. Muğla klima Bakım Servisi ile klimanız bakım edilerek çalışması en güzel şekilde gerçekleştirilir. Klimanın marka modeli ya da çeşidi ne olursa olsun dış ortam koşullarına göre her bir klimada defrost özelliği vardır. Klima kart arızaları ihmal edilmemesi gereken bir arıza türüdür.
Klima sıcak üflemiyorsa ya gazı bitmiştir ya da fanı ile ilgili bir sıkıntı söz konudur. Klimanın hava filtresi düzenli olarak temizlenmezse eğer serpantin ve drenaj tavasında kirlenme sebebi ile bakteri oluşur. İyi bir klima gazı için buharlaşma sıcaklığı mümkün olan en düşük sıcaklıkta olmalıdır. Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur, ayrıca cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında mevsime göre düzeltme yapılması gerekir. Klima arızası nasıl anlaşılır? klimanız çalışmıyorsa bir arıza vardır. Klima kompresör yağının donmasını önlemek için karter ısıtıcısı bulunur. Bu sorunun ortadan kalkması için klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.
Web sitemizden klima iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Her marka cihaz için klima bakımı gaz dolumu hizmeti vermekteyiz. Klima çalışınca sigorta atıyorsa iç dış ünite sinyalizasyon hattında ek yada kısa devre olabilir. Klimalarda yapılan sıcaklık ayarı ortam sıcaklık ayarından daha yüksek olmalıdır. Klima kompresörü kalkış yapamıyor ise gaz dengeleme zamanı dolmamış olabilir, gaz dengeleme zamanı dolana kadar kompresörün enerjisi kesilir. klima arıza kodları co yazıyorsa, Kumanda üzerinden "AUTO CLEAN (akıllı temizleme)" tuşuna basarsanız bu özelliği kapatabilirsiniz. Klima p9 arızası için uzman kişilerle çalışmanızı tavsiye ediyoruz. klima servisi olarak size klima konusunda tüm süreçte destek vermekteyiz. Klima sigorta attırıyor sa akım taşıyan kablolar bağlantı yerlerinden çıkmış veya arızalı olabilir, akım taşıyan kablolar kontrol edilir. Klima filtre temizliği için elektrik süpürgesi kullanılabilir. Klima montajı konusunda eğitimli, uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından evinize veya iş yerinize uygun yer belirlenmektedir. Üstelik Klima Servisi konusunda en uygun fiyatlarla hizmeti kullanıcılara sunmaktayız.
Klimam LC arıza kodu veriyor ise dış ünite inverte ve kontrol PCB arızası demektir. Klima A7 arızası veriyor ise Klima Servisimizi arayın, hemen gelelim. Muğla Klima bakım servisimizden alabileceğiniz montaj hizmeti de uzmanlık alanlarımızdandır. Klima arıza kodları cihazınızda bir sorun olduğunu göstermektedir. Klimamın kompresörü termik attırıyor sa kompresör arızalı olabilir, kompresör sargı uçları kontrol edilir. Klima P5 arızası, klima dış ünitesinde sıcaklığın oldukça düşük veya yüksekliği ile alakalı olarak kompresörün kendisini korumaya aldığını bildiren bir arıza tanımlayıcısıdır. Klima Ea hata kodu soğutma-ısıtma geçiş hatasıdır. klima ff08 hatası Iç ünite boru sensörü sorunu var demektir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder