background

Marmaris Arçelik Klima Temizliği

Marmaris Arçelik Klima Temizliği
Marmaris Arçelik Klima Temizliği: Her iki haftada bir klima kurutucu filtre temizliği yapmalısınız. Klima gazları için en büyük sorun ozon tabakasına verdiği zarar olarak görülmektedir. Klima çalışıyor ama ısıtma yapmıyor ise hava filtresi üzerinde çok toz birikmişse ısıtma/soğutma performansı düşebilir. Muğla ile standartların çok ötesinde, profesyonel, müşteri odaklı Klima Tamiri hizmetleri sunuyoruz. Klima sistemlerinin bakım ve onarımını yapmak uzmanlık gerektirir. Klima Servis Fiyatları konusunda çağrı merkezimizi arayabilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Klimanızın kumandasını kontrol ediniz, bazen sorun kumandadan kaynaklanmaktadır.. Klima P11 arızası, emme basınç korumasının aktif olduğunu belirtir. Klima kompresörü kalkış yapmıyor ise 180 volttan düşükse gerilimin yükselmesi beklenir veya gerilim regülatörü kullanılır.
Klima p10 arızası ve en hesaplı çözümü için çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz. Klima servisi hizmetimiz 1 yıl garantilidir. Siz de sıra beklemeden Muğla klima servisinin hizmetinin keyfini sürmeye başlarsınız. Muğla klima tamir ve bakım servisi kalitesine güvenin. Heat pump özelliğe sahip klimalar elektrik enerjisini direkt olarak ısıya çevirmek yerine, dışarıdaki ısıyı içeriye taşıyarak ortamı ısıtırlar. Klima soğutma modunda ise bakır boruların bağlantı elemanlarında havadaki neme bağlı yoğuşmadan kaynaklı su akıntısı olabilmektedir.
klima servisi, bakım, montaj ve temizlik gibi uygulama alanlarında da faaliyet göstermektedir. Periyodik klima bakımlarınızı sözleşme yaparak daha uygun fiyatlara yapıyoruz. Yaz döneminde serinlemek kış döneminde ise ortam sıcaklığını artırmak için sıklıkla kullandığınız klimalarınızın sorunsuz çalışması gerekir, aksi takdirde sağlığınızı da tehdit edebilmektedir. Klima turbo arızası onarılmazsa cihaz ısıtma ve soğutma işlevini yerine getiremez. Klima defrost işlemi normal bir durumdur. Klima mekanik arızaları ile karşılaşırsanız size en yakın Muğla merkez servisinden destek alabilirsiniz. Artık bütün şehirlerimizdeki iş yerlerinde yazları müşterilerine daha uygun ortam hazırlayabilmek adına klima kullanımı yapılmaktadır. Klima montajı, klima tamiri, klima servisi, klima bakımında yerinde hizmet ile siz değerli müşterilerimizin zamanını size bırakıyoruz. Klima arızaları ve buna bağlı olarak oluşan hasarları kısa sürede analiz ederek tamir ediyoruz.
Dış hava sıcaklığı arttıkça klimaların soğutma performansları düşer. Klima 4225 hata kodu dış ünite kartında doğru akımı ve 109 nolu giriş voltajı sebebiyle kaynaklanan sorunu gösterir. Klimam E1 arızası veriyor ise dış ünite PCB arızasıdır. Klima filtresi nedir? ortamdaki tozu absorbe eder. Klima cihazınıza senede iki defa periyodik klima bakımını uyugun fiyatlara yapıyoruz. Montaj esnasında oluşabilecek hatalar ürününüzden beklediğiniz performansı almanızı engelleyebilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder