background

Bodrum Blyss Klima Servisi

Bodrum Blyss Klima Servisi
Bodrum Blyss Klima Servisi: Muğla içi klima tamir bakım işleriniz için güler yüzlü, dürüst ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Klima H8 hata kodu dc akım sensörü arızasıdır. Klimanın ısıtmama sorunu ne olabilir? Klima ısıtmama sorunu gazı bitmiş veya gaz kaçağı olan klimalarda oluşabilmektedir. Sağlığınız için ve konforunuzu tam sağlamanız açısından hem klima bakımlarını hem onarımlarını servisimize yaptırarak mevsimsel şartlara kolay yoldan ayak uydurabilirsiniz. Cihaz soğutma modunda iken; kompresör 30 dk çalışır 5 dk kadar durur. Çok fazla zaman kaybı yapmadan mutlaka bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekir. Klima tamiri yapmak için güvenilir bir şirket olan firmamızda klima tamiri kapsamında her türlü tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Acil klima tamir servisi ihtiyaçlarınızda bizleri arayarak gün içinde servis talebinde bulunabilirsiniz. Klima servisimiz hafta sonları da hizmet vermekle beraber en uygun servis ücretleri be kaliteli işlemler ile müşteri memnuniyetini sağlar. Gelen Muğla servis en çabuk şekilde klimanıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) klimanızın onarımını yapacaktır. Klimalarınızın her birinin kendine has özelliği bulunmaktadır. Klimanın zararlarını minimuma düşürmek, ortamın havasını temizlemek, dış üniteden gelen tozları ve mikropları yok etmek için klima alerji filtresi gereklidir.
Klimalar iki ve dört yöne üfleme özelliğindedir Klima estetik açıdan da hiçbir rahatsızlık vermez. Klimadan gelen gürültüler herhangi bir problem olduğunun ön tezidir, bu nedenle mutlaka göz ardı edilmemeli. servis hizmetlerimizde orijinal ve garantili yedek parçalarla müdahele ediyoruz. Klima gaz dolum fiyatı öncelikli olarak klimanın büyüklüğüne göre belirlenir. Klima tamircisi yapılan işlemlerde servis ve işçilik dahil olmak üzere verdiği garantili hizmet ile sektörde daima fark yaratmıştır. Klimalarınızda meydana gelebilecek her türlü arızalar için servisimizden yardım alabilirsiniz. Klimaların ilk günki gibi verimlerini koruyabilmeleri için belli periyotlarda bakım yapılmaları gerekmektedir. Klima gaz dolum sibobu hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
klima servisi klimanızın gerekli olan tüm bakımlarını üstlenerek sizleri mevsim geçişlerinde zor durumda bırakmamaya yönelik çalışmaktadır. Klima arıza kodları arasında ff08 hatası, iç ünite boru sensöründe ki hatayı gösterir. Klima JH hata kodu veriyor ise dış ünite yağ sıcaklık termistörü arızası oluşmuş demektir. Klima sigorta attırıyor ise, iç bağlantılar kontrol edilmelidir. Doğru bir klima wifi ayarı için uzman kişilerden yardım almalısınız. Klima salon tipi kampanyalı bakım fiyatlarımızı öğrenmek için servis numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. doğru klima ayarları konusunda en iyi bilgiye web sitemizden ulaşabilirsiniz. Klima bakımının periyodik olarak yapılması ile oluşabilecek bazı arızaların daha önceden önüne geçebilmekte veya arızaları engelleyebilmektedir. Klima sigortayı attıyor ise ekovat sargılarında kısa devre olabilir, ekovat kontrol edilir, kompresörde kısa devre varsa değiştirilir. Klima rüzgar sesi her zaman bir sorun teşkil etmez. klima bakım servisimiz, klima bakımlarını aynı gün yerinde yapar. klima merkez servisinde kullanılan her klima iç ünite yedek parça orijinaldir.
Klima çalışmıyor sa klimaya enerji gelmiyor olabilir. Teknolojiyi ve yeni modelleri takip ederek en iyi hizmeti vermek öncelikli prensibimizdir. Her yıl düzenli olarak yapılan bakım ve sonrasında her hafta klimanın filtreleri düzenli bir şekilde değiştirilir ise o zaman klimalarda arıza görülme olasılığının azalması muhtemeldir. Klima montaj fiyatı marka ve modele göre değişebilmektedir. Klima AJ arızası veriyor ise iç ünite kapasite tespit elemanı arızası var demektir. klima yetkili servis telefon numarası için web sitemizi ziyaret edebilir dilerseniz canlı destek hattımızdan randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Klima C5 arızası veriyor ise Klima Servisimizi arayın.
Klima arıza kodları arasında 1500 kodu aşırı gaz şarjından dolayı anormallik olduğunu gösterir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Haftanın her günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder